Bethesda przeprasza za problemy w Fallout 76 i brak komunikacji z graczami

Oraz opisuje przyszłe aktualizacje.

Bethesda Game Studios opublikowała na forum Reddit wpis, w którym omawia najbliższe aktualizacje do Fallout 76. Nie zabrakło też przeprosin skierowanych do graczy, którzy napotkali problemy podczas zabawy.

„Wiemy, że jesteście sfrustrowani aktualnym stanem rzeczy, czy to odnośnie problemów, jakie napotykacie w grze, czy brak komunikacji o aktualizacjach, poprawkach i nowościach” - napisali przedstawiciele działu komunikacji w studiu.

„Wciąż zbieramy od was informacje i próbujemy zdobyć jakieś wieści od zespołu deweloperskiego. Nie chcieliśmy, żebyście pomyśleli, że nic nie robimy. Przepraszamy i rozumiemy, że cisza nie była dobrym rozwiązaniem. Postaramy się, aby komunikacja między twórcami a graczami była lepsza”.

fal2
Bethesda dostrzega odzew graczy

Bethesda zaplanowała już wdrożenie dwóch dużych aktualizacji do gry - jedną 4, a kolejną 11 grudnia.

Pierwsza zwiększy między innymi limit pojemności skrytki do 600, wprowadzi zmiany do łupu pozostającego po bossach, a także odblokuje odradzanie się w najbliższym odkrytym punkcie po śmierci w momencie przeciążenia postaci.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Druga to usprawnienia wersji PC (chociażby opcja rozmowy Push-to-Talk). Ponadto, od 11 grudnia gracze, którym podczas ich obecności ktoś zajął miejsce na bazę, będą mieli wybór: albo przenieść ją w inne miejsce w wirtualnym świecie, albo pozostać w tym samym, ale przelokować się na inny serwer.

Fallout 76 zadebiutował 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami