Assassin's Creed Odyssey - pierwszy epizod DLC z Dariusem zadebiutuje 4 grudnia

Płatny dodatek Dziedzictwo Pierwszego Ostrza.

Ubisoft ujawnił datę premiery pierwszego odcinka płatnego dodatku Dziedzictwo Pierwszego Ostrza do Assassin's Creed Odyssey. DLC zadebiutuje 4 grudnia na PC, PS4 i Xbox One.

W rozszerzeniu gracze ponownie wcielą się w Kassandrę lub Alexiosa. Bohaterowie spotkają Dariusa, czyli pierwszego posiadacza ikonicznej broni zabójców w kapturach i mordercę perskiego króla Kserksesa. Nie zabraknie nowych elementów wyposażenia i umiejętności.

Dodatkowa kampania fabularna złoży się łącznie z trzech odcinków wydawanych co sześć tygodni. Pozostałe części powinny zadebiutować na początku 2019 roku, aczkolwiek dokładnych terminów na razie nie ujawniono.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

W planach jest również kolejne duże rozszerzenie, także podzielone na epizody - Los Atlantydy. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że gracze stawią czoła mitycznym stworom w zlokalizowanym pod wodą tytułowym mieście. Premiera pierwszego rozdziału wiosną.

Warto jednak zaznaczyć, że poza płatnymi DLC deweloperzy z Ubisoftu udostępniają także darmowe treści fabularne. Dotychczas ukazały się dwie misje z cyklu o nazwie „Zapomniane greckie mity”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami