Przedstawiciele studia Hello Games zapowiedzieli Visions - kolejną po The Abyss bezpłatną aktualizację gry No Man's Sky. Dodatek zadebiutuje jutro, 22 listopada, na PC, PS4 i Xbox One.

Rozszerzenie zwiększy różnorodność treści dostępnych dotychczas w produkcji. Tytuł wzbogaci się o pięć nowych biomów, czyli typów planet. Nie zabraknie też niewidzianej do tej pory fauny.

Poza tym pojawią się kolejne pozostałości kosmitów do odnalezienia, a także dodatkowe artefakty do odszukania. W planach jest również skarbiec przechowujący wszystkie zdobyte podczas zabawy trofea.

Zobacz też: No Man's Sky - poradnik i najlepsze wskazówki

Ponadto projektanci przygotowują generowane proceduralnie miejsca katastrof statków kosmicznych i kryształy aktywujące burze piaskowe. Zmian doczekają się misje społecznościowe, w których postępy będą naliczane globalnie.

Deweloperzy zwiększą też paletę kolorów poszczególnych planet oraz poprawią wygląd nieba i atmosfery, a czasami nieboskłon ozdobią tęcze. Do tego możliwość korzystania z fajerwerków oraz nowe emotikony i części do konstruowania obiektów.

No Man's Sky zadebiutowało w 2016 roku, ale dopiero po premierze stało się rozbudowaną grą - w wakacje bieżącego roku doczekało się największego rozszerzenia w historii, które wprowadziło między innymi multiplayer.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały