Fallout 76 - gracze zdetonowali 3 bomby atomowe jednocześnie i zawiesili serwer

Za silne promieniowanie?

Zdobywając odpowiednie kody, w Fallout 76 można wykonać nalot atomowy na wybrane miejsce. Grupa graczy postanowiła zdetonować trzy bomby jednocześnie, czym najprawdopodobniej zawiesili serwer gry (dzięki, DualShockers).

Moment wybuchu możemy zobaczyć w poniższym materiale. Gracze podziwiali widowisko z wysokości, a potem zamierzali udać się na eksplorację spalonego terenu. Powstrzymał ich jednak komunikat o rozłączeniu się z serwerem.

Usterka mogła być oczywiście wynikiem innych czynników, ale niewykluczone, że to właśnie bomby atomowe spowodowały problem z działaniem produkcji.

Grupa, której dzieło oglądamy w filmie, to ta sama, która w zeszłym tygodniu zdetonowała bombę atomową w obszarze przeznaczonym dla graczy o wysokim poziomie. Śmiałkowie przywołali wtedy potężnego bossa, z którym walczyli 20 minut.

Fallout 76 zadebiutował 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami