W ofercie kanadyjskiego oddziału sieci Amazon pojawił się tytuł Tom Clancy's Splinter Cell 2018.

Jak można się spodziewać, karta produktu nie ujawnia żadnych dodatkowych informacji o grze. Dopisek „2018” wskazuje, że gra ukaże się przed końcem roku - możliwe, że chodzi o jesień.

splinter1
Czy jeszcze w tym roku otrzymamy kontynuację przygód Sama Fishera?

Domysły te zdają się potwierdzać również informacje przekazane przez francuską korporację. Ubisoft zasugerował bowiem, że w 2018 roku nie pojawi się kolejna część cyklu Assassin's Creed. Twórcy wolą skupić się na popremierowym wsparciu Origins.

Ostatnia część cyklu skradanek to Splinter Cell: Blacklist. Ciepło przyjęta zarówno przez krytyków jak i graczy odsłona cechowała się różnymi stylami rozgrywki, które nazwano Duchem, Panterą i Szturmowcem. W zależności od sposobu wykonywania zadań, graczowi przypisywano punkty do konkretnej specjalizacji. Pomimo zadowalających ocen, gra sprzedała się gorzej, niż zakładał wydawca.

Zobacz: Czas powrotu: Splinter Cell i Prince of Persia

Temat kontynuacji serii Splinter Cell regularnie pojawiał się na forach. Gracze wciąż oczekują powrotu agenta Sama Fishera.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Splinter Cell: Blacklist - Recenzja

Nie negocjujemy z terrorystami.

Splinter Cell: Blacklist - Poradnik

Opis przejścia gry, omówienie broni i gadżetów, misje główne i poboczne.