Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Splinter Cell jeszcze wróci - przypomina Ubisoft

Firma wciąż czeka na odpowiedni moment.

Ubisoft po raz kolejny wypowiedział się oficjalnie na temat serii Splinter Cell - prezes firmy podkreślił, że wciąż istnieją plany na przywrócenie tej popularnej niegdyś marki.

- Jeśli chodzi o Splinter Cella, to mamy przed sobą różne rodzaje eksperymentów z tym związanych, a także potencjalne projekty na różne platformy - powiedział Yves Guillemot.

Chaos Theory to do dziś świetna przygoda

- Pracujemy ciężko nad marką, by pewnego dnia ją przywrócić. Nie mogę jednak powiedzieć, kiedy to się stanie, bo taki proces wymaga czasu.

- Musimy znaleźć odpowiedni moment, żeby był to wielki powrót.

W ostatnich latach wielokrotnie pojawiały się nieoficjalne informacje na temat powstającego sequela Splinter Cell, a Ubisoft wielokrotnie zapewniał, że nie zapomniał o marce.

Podstawą rozgrywki w każdej odsłonie serii jest skradanie się lub łączenie cichego podejścia z efektownym i szybkim pozbywaniem się wrogów jako agent specjalnej jednostki rządowej.

Ostatnia odsłona serii, Blacklist, ukazała się 7 lat temu.

Źródło: Gaming Bolt

Następnie: Pomysłowa pułapka w Fallout 76 katapultuje martwych graczy

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze