Assassin's Creed Origins otrzyma w tym miesiącu pierwsze duże DLC

Z nowym regionem świata.

Ubisoft poinformował, że Assassin's Creed Origins jeszcze w styczniu wzbogaci się o pierwszy większy dodatek DLC, zatytułowany The Hidden Ones. Nie podano konkretnej daty premiery.

Rozszerzenie opowie „o tym, jak Bayek wspólnie z Asasynami stawił czoła Rzymianom, okupującym zupełnie nowy region w grze” - czytamy w opisie. Akcję osadzono kilka lat po wydarzeniach z podstawowej kampanii.

Poza historią i lokacją, wzrośnie także maksymalny poziom doświadczenia głównego bohatera, z 40. na 45.

The Hidden Ones trafi do sprzedaży jako osobne rozszerzenie oraz - bez dodatkowych opłat - do posiadaczy przepustek sezonowych.

1
Piramida w budowie

Drugi dodatek - The Curse of the Pharaohs - wprowadzi kilka nowych umiejętności dla Bayeka. Tutaj historia skupi się na egipskiej mitologii - zmierzymy się z nieumarłymi faraonami oraz słynnymi potworami, których ożywiła tajemnicza klątwa. Debiut w marcu 2018 roku.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Jednocześnie z dodatkiem The Hidden Ones w styczniu ukaże się darmowa aktualizacja, która wprowadzi możliwość sprzedawania strojów u tkaczy, a Haka otrzyma nowe skrzynie z losową zawartością.

W tym miesiącu Ubisoft szykuje także powtórki wybranych prób bogów. Anubis będzie aktywny na mapie w okresie od 9 do 16 stycznia, a Sobek - od 23 do 30 stycznia.

Listę nowości kończą przedmioty, które kupimy we wbudowanym sklepiku w ramach transakcji cyfrowych. Szczegóły na temat pakietów znaleźć można na oficjalnej stronie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami