Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - jak szybko zdobyć Żetony z Merkurego

Najlepsze sposoby.

Dodatek Klątw Ozyrysa wprowadza do gry nową lokację na planecie Merkury. Gdy ukończymy główny wątek fabularny z dodatku, możemy odwiedzać w budynku Latarni postać zwaną bratem Vance.

Vance to bohater niezależny, u którego zwiększymy reputację za wszelkie aktywności na Merkurym. Zrobimy to, tak jak w przypadku wszystkich innych postaci odpowiedzialnych za reputację, przekazując mu żetony.

Zgodnie z lokacją, tutejsze żetony nazywają się Żetony z Merkurego.

Zdobywanie żetonów

Zarabianie Żetonów z Merkurego to właściwie główny cel zabawy po ukończeniu misji fabularnych na tej planecie. To dzięki tej walucie zwiększymy poziom reputacji u Vance'a, a w nagrodę otrzymamy legendarne engramy.

Najprostszy sposób na zdobycie żetonów to uczestnictwo w publicznym wydarzeniu (public event), które jest dostępne w centrum lokacji. Na Merkurym znajdziemy tylko jedną tego typu aktywność - zresztą trudno o coś więcej w tak niedużym obszarze. Wydarzenie - zwane Skrzyżowanie Weksów - jest jednak krótkie, a co najważniejsze, oferuje w nagrodę mało żetonów.

vance
Vance czeka na nas w Latarni - tam zawsze lądujemy, udając się na Merkurego

By zdobywać ich więcej, należy więc odblokować Przygody na Merkurym. Wcześniej trzeba ukończyć główny wątek związany z Ozyrysem. Po scence finałowej należy porozmawiać z Vancem, a odblokujemy te dodatkowe misje - oznaczane pomarańczowymi ikonami.

Pierwszą odblokowaną przygodą będzie zadanie Hen, Wysoko - widoczne nieco poniżej miejsca wydarzenia publicznego. Przygoda ta zaprowadzi nas ponownie do Nieskończonego Lasu. Musimy zmierzyć się tam tym razem z Kabalami, a także z jednostkami Upadłych. Walka nie jest trudna - walczyliście już z tymi wrogami setki razy. Trzeba tylko uważać przy skakaniu po platformach pod koniec misji.

Po ukończeniu tej Przygody, zyskujemy dostęp do kolejnych - wszystko to krótkie, niewymagające misje. Wszystkie tego typu zadania oferują w nagrodę żetony, a ich wykonywanie to szybszy sposób pozyskiwania tej waluty niż powtarzalnie publicznego wydarzenia, które nagradza uczestników zaledwie dwoma żetonami za jedno ukończenie.

Poza tym, nie ma - przynajmniej na razie - lepszego sposobu na pozyskiwanie Żetonów z Merkurego. Będziemy jednak obserwować sytuację i aktualizować ten artykuł, gdy pojawią się lepsze metody zarabiania tych monet.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami