Destiny 2 - Frakcje: Martwa Orbita, Kult Przyszłej Wojny, Nowa Monarchia

Jak zdobywać nagrody i reputację od Dead Orbit, Future War Cult, New Monarchy.

Mobilizacja Frakcji to jedno z czasowych wydarzeń w Destiny 2. Polega na złożeniu obietnicy lojalności jednej z trzech frakcji pojawiających się w grze na czas wydarzenia.

Obecna Mobilizacja trwa od 26 września do 3 października.

Warto zaznaczyć, że opisywane tu frakcje są inne od podstawowych frakcji obecnych w grze przez cały czas - niezależnie od wydarzeń.

By wziąć udział w wydarzeniu i wybrać konkretną frakcję, należy udać się do Wieży przy Wędrowcu - już po ukończeniu fabuły. Na mapie zobaczymy granatową ikonę misji, która zaprowadzi nas do hangaru, do Aracha Jalaala - to przedstawiciel Mrocznej Orbity (Dead Orbit).

Po rozmowie z nim wejdziemy po schodach w hangarze wyżej, by zamienić parę słów z Lakshmi-2 - przedstawicielką frakcji Kult Przyszłej Wojny (Future War Cult). Wreszcie na końcu pora wybrać się na drugi koniec lokacji, gdzie - za miejscem, gdzie zawsze stoi Ikora - czeka Egzekutor Hideo z frakcji Nowa Monarchia (New Monarchy).

Frakcje i nagrody

By wybrać swoją frakcję, należy ponownie - po pierwszej rozmowie - podejść do wybranego przedstawiciela i kliknąć ikonę pod napisem „Poparcie dla frakcji”. Trzeba przytrzymać przycisk. Gdy złożymy taką przysięgę, możemy zdobywać reputację u danej postaci.

Każda frakcja oferuje inne nagrody za reputację. To przede wszystkim inne zestawy pancerza w stylu zgodnym z charakterem i pochodzeniem każdej frakcji. Główną nagrodą jest broń - możliwość jej zakupu ze zniżką (1000 Migotu i 50 tys. Migotu bez zniżki) otrzymają gracze reprezentujący tę frakcję, która na końcu wydarzenia uzbiera najwięcej żetonów reputacji.

Martwa Orbita / Dead Orbit

Przedstawiciele tej frakcji wierzą w przyszłość poza Ziemią, a także poza innymi planetami. Ich zdaniem, skoro Wędrowiec regularnie przyciąga zagrożenia i niebezpieczeństwa, najlepiej porzucić wszystko i rozpocząć życie pośród gwiazd.

Główna nagroda od Martwej Orbity to karabin zwiadowczy.

dedorrbitsets

Kult Przyszłej Wojny / Future War Cult

Frakcja zawsze gotowa do wojny. To on przewidzieli nadejście Czerwonego Legionu, ale nikt nie brał ich wizji na poważnie. Uważają, że ludzkość warta jest poświęceń, a odpowiednie przygotowanie zapewni zwycięstwo niezależnie od zagrożenia.

Główna nagroda tej frakcji to karabin pulsacyjny.

kultowjny

Nowa Monarchia / New Monarchy

Reprezentanci tej frakcji wierzą w Ziemię i są gotowi oddać za nią życie. Nawet w najgorszych czasach pozostanie w domu ludzkości jest lepszym wyjściem niż ucieczka.

Główna nagroda Nowej Monarchii to broń boczna.

nowamonarchai

Kiedy już przysięgniemy lojalność jednej frakcji, nie możemy zmienić zdania do końca wydarzenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wybrać inną frakcję, gdy w przyszłości rozpocznie się kolejna Mobilizacja.

Żetony reputacji dla frakcji zdobywamy:

  • niszcząc zapasy wroga w Utraconych Sektorach
  • kończąc wydarzenia publiczne
  • rywalizując w Tyglu
  • wykonując Szturmy
  • wykonując misję Najazdu

Żetony najlepiej zbierać do ostatniej chwili, to jest do dnia, w którym kończy się wydarzenie. Jednocześnie cały czas warto rozwijać postać, ponieważ im większy mamy poziom Mocy, tym lepszy będzie Atak czy Obrona ekwipunku, który otrzymamy w nagrodę.

Spis treści: Destiny 2 - poradnik, solucja

Zobacz też: Destiny 2 - reputacja i frakcje

Obecnie nie przygotowano żadnych specjalnych misji związanych z frakcjami, ale takowe zadania były dostępne w pierwszym Destiny. Możliwe, że pojawią się także w sequelu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami