Prey - mapa: Laboratoria sprzętowe

Wszystkie sekrety drugiego poziomu gry.

Laboratoria sprzętowe to druga większa lokacja, do której dostaniesz się w ramach głównego wątku gry. Jest to miejsce bardzo specyficzne, gdzie w każdym możliwym kącie czaić się może mim. Jest to jednak najmniejszy problem, gdyż coraz częściej będziesz spotykał tu tyfony. Lokacja dysponuje jednak wieloma zakamarkami, w których można schować się przed wzrokiem przeciwnika.

I będziesz raczej do tego zmuszony, gdyż po dotarciu do laboratoriów istnieje zbyt mała szansa, że będziesz mógł nawiązać sprawiedliwą walkę z obcymi tego typu. Oczywiście, możesz próbować walki na raty, lecz kosztować cię to może sporo nerwów i apteczek. Laboratoria składają się z trzech poziomów, ale tylko do dwóch prezentujemy mapki. Poziom najniższy to po prostu jedno pomieszczenie, które opisujemy na samym końcu.

Poziom 1

Pierwszy poziom Laboratoriów sprzętowych jest bardzo rozległy i zgubić się tu jest jeszcze łatwiej, niż w przypadku Holu Talosa I, czyli pierwszej dostępnej lokacji. Warto zbadać dokładnie wszystkie możliwe kąty i pomieszczenia, gdyż znajduje się tu wiele przydatnych przedmiotów.

Sporo tu zatem neuromodów, kilka apteczek, a także układów do kombinezonu, dzięki którym możesz ulepszyć umiejętności głównego bohatera Prey. Zwracaj także na czerwone karty dostępu, dzięki którym dostaniesz się do zamkniętych pomieszczeń. Jeśli jednak nie chcesz tracić na to czasu, warto pomyśleć o rozwinięciu umiejętności hakowania.

044

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Poziom 2

Podobnie jak na pierwszym, tak na drugim poziomie znajdziesz sporo broni, między innymi LEPIK, klucz francuski, pistolet z tłumikiem, a także potężne działko strzelające skupioną wiązką energii, czyli Promień Q. Dostanie się do nieco co prawda nie jest takie proste, ale warto poświęcić nieco czasu, aby to zrealizować.

W oddzielnym rozdziale poradnika przedstawimy na to dokładny sposób. Oprócz broni znajdziesz tu kilka kart dostępu, a także neuromody, nagrania i układy ulepszeń. Najwięcej zagrożenia możesz spotkać w warsztacie mechanicznym, w którym rogu znajdują się moduł recyklingowy oraz fabrykator. Możesz się tam dostać tworząc ścieżkę kleju działkiem LEPIK na jednej ze ścian.

045

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Prey - mapa: Hol Talos I

Poziom -1

W dolnej części pierwszego poziomu znajduje się klatka schodowa, która prowadzi do niewielkiego pomieszczenia, czyli Etapu demonstracyjnego. Znajdziesz tam moduł recyklingowy oraz układ polepszający zdolności głównego bohatera, a także zabawkową kuszę, która może posłużyć skutecznie do odwracania uwagi przeciwników.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami