Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prey do odebrania za darmo w Epic Games Store

Wraz z Jotun w edycji Valhalla.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w Epic Games Store udostępniono za darmo dwie kolejne gry - Prey oraz Jotun w edycji Valhalla.

W celu odebrania obu produkcji na kartach katalogowych tytułów należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Standardowo na skorzystanie z oferty zainteresowani użytkownicy mają tydzień - promocja zakończy się 19 maja o godzinie 17:00.

  • Prey w Epic Games Store - przejdź
  • Jotun: Valhalla Edition w Epic Games Store - przejdź

Prey to próba zresetowania marki, którą zapoczątkowano w 2006 roku. Kierujemy postacią znaną jako Morgan Yu, która bierze udział w eksperymentach na zmiennokształtnych obcych. Badania prowadzone są na stacji kosmicznej, która jednak zostaje opanowana przez wspomnianych kosmitów. Gracze muszą uratować załogę i wydostać się z placówki.

Natomiast Jotun jest niezależną produkcją, w której wcielamy się w wikińską wojowniczkę, starającą się udowodnić bogom, że zasługuje na wkroczenie do Walhalli. Gra cechuje się między innymi kolorową oprawą graficzną.

Epic Games Store poinformowało jednocześnie, że 19 maja udostępni za darmo dwie kolejne gry - zręcznościowe Redout oraz tajemniczy tytuł. Fakt, że nie ujawniono drugiej z pozycji może oznaczać, że sklep szykuje dużą niespodziankę.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze