DLC do Zelda: Breath of the Wild - pierwsze detale

Jest też aktualizacja.

Nintendo opisało w szczegółach pierwsze rozszerzenie do The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Premiera latem tego roku, w ramach przepustki sezonowej do gry.

Dodatek o ambitnej nazwie „DLC 1” wprowadza kilka nowych opcji i elementów wyposażenia, jak:

1
Trial of the Sword

Trial of the Sword to standardowe wyzwanie w jaskini, lecz zaczynamy bez broni i pancerza. Jeśli uda się pokonać 45 pomieszczeń z przeciwnikami, na stałe wzmocnimy Master Sword.

2
Hero's Path

Hero's Path to nowa opcja na mapie, podkreślająca przebytą przez Linka ścieżkę. Rozwiązanie powinno pomóc w identyfikowaniu obszarów, których jeszcze nie zwiedzaliśmy. Co interesujące, gra jest w stanie „zapamiętać” aż 200 godzin rozgrywki.

3
Hard Mode

Hard Mode, jak sugeruje sama nazwa, to wyższy poziom trudności. Wrogowie będą powoli regenerowali punkty zdrowia i będą trudniejsi o jeden poziom (czerwone bokobliny będą niebieskie, niebieskie - czarne i tak dalej). Trudy wynagrodzą dodatkowe skarby, szybujące w powietrzu.

4
Travel Medallion

Kolejną nowością jest Travel Medallion, do tworzenia punktu szybkiej podróży w dziczy.

5
Korok Mask

Korok Mask wibruje za każdym razem, gdy w pobliżu jest Korok.

6
Nowe stroje

Travel Medallion oraz Korok Mask znajdą się w zwykłych skrzyniach, gdzieś w ogromnym świecie gry. W odróżnieniu od DLC do innych gier, przedmioty trzeba więc będzie najpierw znaleźć - tak samo, jak powyższe stroje.

Już teraz opublikowano natomiast kolejną aktualizację gry, pozwalającą między innymi wybrać japońskie głosy z angielskimi napisami i szereg innych kombinacji językowych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami