Prey - neuromody i moce w kolejnych materiałach z rozgrywki

Podwójna dawka trailerów.

Bethesda opublikowała dwa kolejne materiały wideo prezentujące elementy rozgrywki w grze akcji Prey. Tym razem skupiono się na neuromodach oraz na specjalnych mocach postaci.

„Nie chodzi tylko o ulepszenie ludzkich cech, takich jak siła, sprawność, umiejętności hakowania i tym podobnych. Urządzenie pozwala też posiąść wyjątkowe zdolności pozyskane od wrogich człowiekowi tyfonów z Talosa I” - czytamy na oficjalnej stronie.

Tyfony - jak wiemy już z poprzednich materiałów - to określenie na tajemnicze istoty zbudowane z cienia, czyli głównych przeciwników w Prey. Gracz będzie mógł opanować część umiejętności wroga, jak możliwość transformacji w przedmioty codziennego użytku, co przyda się w rozwiązywaniu zagadek.

Właśnie te moce specjalne prezentuje kolejny trailer. Talenty podzielono na kilka rodzajów - mamy umiejętności ludzkie: szybsze bieganie, wyższe skoki, sprawniejsze posługiwanie się bronie, naprawa urządzeń stacji kosmicznej i tak dalej.

Zobacz: Prey - Poradnik, Solucja

Drugi rodzaj to właśnie perki „zapożyczone” od kosmitów: spowolnienie czasu, skanowanie przeciwników, pułapki z płomieni, telekineza, tworzenia klonów, kontrolowanie umysłów i tym podobne.

Tyfony po natknięciu się na bohatera traktują go jako główne zagrożenie, ponieważ nasza postać może instalować specjalne neuromody i tym samym upodabniać się do przeciwnika.

Prey debiutuje 5 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Akcja rozpoczyna się, gdy Morgan Yu trafia na stację kosmiczną. Prowadzone są tam eksperymenty na niebezpiecznych kosmitach. W pewnym momencie - jak zawsze - coś idzie jednak nie po myśli naukowców, a obcy wymykają się spod kontroli.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami