Leon i Chris w trailerze animowanego filmu „Resident Evil: Vendetta”

Prequel RE7.

Capcom opublikował nowy zwiastun filmu „Resident Evil: Vendetta”, stworzonego w całości za pomocą grafiki komputerowej.

Vendetta to trzeci projekt CGI umieszczony w uniwersum popularnych gier, bez żadnego związku z produkcjami z prawdziwymi aktorami i Millą Jovovich w roli głównej.

1
Leon, zawodowiec

Film zadebiutuje w Japonii w maju tego roku i zaprezentuje wydarzenia wypełniające lukę pomiędzy Resident Evil 6 oraz najnowszą odsłoną - Resident Evil 7.

Jak wiemy, RE7 rezygnuje z dobrze znanej plejady postaci i prowadzi (przez większość czasu) własną, zamkniętą opowieść. Fanów na pewno zainteresuje, w jaki sposób twórcą połączą wydarzenia z RE6.

Vendetta to także powroty dobrze znanych bohaterów. W głównych rolach między innymi Chris Redfield oraz Leon S. Kennedy, a do pomocy jest także Rebecca Chambers z Resident Evil i RE Zero. Ta ostatnia postać powraca po nieobecności w kilku ostatnich odsłonach serii.

Zobacz: Resident Evil 7 - Poradnik, Solucja

Poprzednie dwa filmy CGI, czyli Resident Evil: Degeneration oraz Resident Evil: Damnation, spotkały się z mieszanym przyjęciem w recenzjach, choć raczej powyżej standardowej jakości adaptacji gier wideo.

Jeśli zaś o Resident Evil 7 mowa, to wątek fabularny produkcji rozwinie wiosną tego roku rozszerzenie zatytułowane Not a Hero.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami