Przepustka sezonowa Resident Evil 7 ujawnia plany na DLC

Trzy większe dodatki.

Capcom opublikował na Steamie kartę produktu dla przepustki sezonowej do horroru Resident Evil 7, ujawniając plany na nadchodzące DLC do gry - trzy większe rozszerzenia.

Season pass gwarantuje dostęp do kolejnego rozdziału opowieści, a także do dwóch dodatków z „zakazanym materiałem” - Banned Footage - po trzy rozdziały każdy.

Nie podano ceny dla samej przepustki, ale zakup zestawu razem z grą bezpośrednio na Steamie to wydatek rzędu 80 euro (ok. 350 zł). Na tej podstawie można wnioskować, że same DLC to 30 euro (ok. 132 zł).

Wszystkie szykowane treści dodatkowe zadebiutują przed końcem roku.

Warto przypomnieć, że już w ubiegłym roku ujawniono, że wstępne DLC - Banned Footage Vol. 1 - trafi w pierwszej kolejności na PlayStation 4. Okres wyłączności nie jest obecnie znany.

Resident Evil 7 debiutuje 24 stycznia na PC, PS4 i Xbox One.

Wśród dodatków do zamówień przedpremierowych znajdują się także inne DLC, w tym kontrowersyjny pakiet Survival Pack. Dzięki niemu gracze będą mogli od razu przystąpić do kampanii na najwyższym poziomie trudności, bez konieczności wcześniejszego jej odblokowania poprzez przejście gry na normalnym ustawieniu.

Fabuła gry skupia się na postaci Ethana Wintersa, który otrzymuje wiadomość od żony uznanej za zmarłą. Podąża tropem prowadzącym do opuszczonego domu rodziny Bakerów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami