Watch Dogs 2 - wszystkie trailery i gameplaye

Oficjalne materiały wideo z gry.

Watch Dogs 2 został po raz pierwszy zapowiedziany w trakcie targów E3 2016. Twórcy od samego początku nie szczędzili materiałów z gry, prezentując zarówno pierwsze trailery, jak i fragmenty przedstawiające faktyczną rozgrywkę.

Druga część serii stawia na luźniejszy i bardziej młodzieżowy klimat. Potwierdzają to pierwsze zwiastuny, które obfitują w slang i odniesienia do internetowej rzeczywistości.

Opublikowane wideo przedstawiają różne aspekty rozgrywki. Skupiono się na otwartym świecie, prezentacji poszczególnych misji, a także gadżetów, za pomocą których główny bohater wykonuje zadania.

Zobacz także: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Watch Dogs 2 Trailer: Cinematic Reveal

Pierwszy zwiastun opublikowany z okazji zapowiedzi gry skupia się na przedstawieniu miasta i panujących w nim realiów. Widzimy San Francisco, wraz z Golden Gate Bridge i mniej lub bardziej zabieganymi ludźmi. Pojawiają się odniesienia do organizacji DedSec, jest robienie selfie i zdalnie sterowane drony. Nie mogło też zabraknąć zakapturzonych hakerów, którzy walczą z korporacją Pojawia się między innymi postać głównego bohatera - Marcusa Hollowaya.

Watch Dogs 2: New Location, New Characters, and New Hacks

W kolejnym materiale deweloperzy omawiają różne aspekty gry. Skupiono się między innymi na modelu jazdy, który ma być przystępniejszy, ale jednocześnie zaoferuje różnicę w prowadzeniu poszczególnych pojazdów. Nie zabrakło informacji o Marcusie, jego zdolnościach hakerskich i gadżetach, którymi się posługuje. Całość jest okraszona fragmentami rozgrywki.

Watch Dogs 2 Trailer: Marcus Character Introduction

Krótki materiał z targów E3 w całości skupia się na postaci głównego bohatera. Widzimy charakterystyczną czapkę i chustę, która jest jego elementem rozpoznawczym. Pojawiają się też gadżety: zdalnie sterowany dron, smartfon i drukarka 3D do tworzenia przedmiotów.

Watch Dogs 2: World Premiere Announcement

18-minutowe wideo obejmuje swoją tematyką wszystkie najważniejsze kwestie Watch Dogs 2. Twórcy rozpoczynają opowieść od podstaw serii, po czym wprowadzają nas w świat kontynuacji. Omawiają miasto, nowego bohatera, hakerską organizację DedSec, usprawnione możliwości hakowania a także tryb wieloosobowy. Materiał obfituje w wiele fragmentów rozgrywki.

Watch Dogs 2 Gameplay Walkthrough: Dedsec Infiltration Mission

Kolejny materiał przedstawia fragment rozgrywki okraszony komentarzem dewelopera. Początkowe sceny skupiają się na otwartym świecie i możliwościach hakowania otoczenia. Zaprezentowano między innymi jednoczesne hakowanie kilku urządzeń. Druga połowa to natomiast przedstawienie jednej z dostępnych misji. Widzimy, jak Marcus przedostaje się do strzeżonego budynku i zdobywa cenne informacje. Przy okazji podkreślono, że istnieje wiele sposobów na wykonanie zadania.

Watch Dogs 2 Trailer: Hack Everything

Dwuminutowy zwiastun ponownie przedstawia San Francisco. Tym jednak razem skupiono się na możliwościach hakowania otoczenia. Widzimy, jak Marcus przejmuje kontrolę nad samochodami, podnośnikami, a także steruje dronem i pobiera informacje za pomocą laptopa. Nie zabrakło efektownych pościgów, walki wręcz i obowiązkowego selfie z przyjaciółmi.

Watch Dogs 2: Remote Access - "Meet Marcus & DedSec" (Episode 1)

W kolejnym materiale deweloperzy, jak również aktor podkładający głos pod Marcusa, opowiadają o głównym bohaterze. Dowiadujemy się, skąd pochodzi i dlaczego rozpoczął walkę z systemem. Jest też nieco o organizacji DedSec i przyjacielu Marcusa - Śrubie. W międzyczasie pojawiają się fragmenty rozgrywki i zwiastunów. Są to jednak materiały, które były już publikowane wcześniej.

Watch Dogs 2: Remote Access Episode #2 - "DedSec & Hacking"

Kolejna część opowieści deweloperów. Tym razem głównym tematem rozmów jest organizacja DedSec i zjawisko „haktywistów". Twórcy skupiają się między innymi na subkulturze hakerów. Podkreślono też, że pomimo wzniosłych idei, członkowie DedSec chcą się po prostu dobrze bawić.

Watch Dogs 2 Trailer: Online Multiplayer (Co-Op & PVP)

Zwiastun opublikowany z okazji targów Gamescom 2016 w całości skupia się na trybie wieloosobowym. Zaprezentowano możliwości dostępne w grze - zabawę w kooperacji, „nawiedzanie" rozgrywki innych graczy czy chociażby polowanie na użytkowników.

Watch Dogs 2 Gameplay Walkthrough: Open World Free-Roam with Multiplayer

Niemal 20-minutowy zapis rozgrywki przedstawia możliwości otwartego świata gry. Twórcy prezentują między innymi sposoby hakowania obiektów. Jest też przedstawienie miasta, wraz z charakterystycznymi miejscami, prezentacja usprawnionego modelu jazdy, sklepów z ubraniami, dronów czy systemu skradania. Gameplay kończy się prezentacją możliwości trybu wieloosobowego.

Watch Dogs 2: Story Trailer

Kolejny trailer skupia się na fabule Watch Dogs 2. Początkowe sceny zdradzają, w jaki sposób Marcus dołączył do grupy DedSec. Jest też krótkie przedstawienie jej członków i zarys korporacji Blume, która stworzyła system ctOS. Nie zabrakło jazdy samochodami, dronów i bezpośredniej akcji z bronią w ręku.

Watch Dogs 2: Remote Access #3 - "Inside the Story"

Trzeci odcinek rozmów z deweloperami skupia się na fabule. Twórcy wyjaśniają, dlaczego DedSec walczy z systemem ctOS i korporacją Blume. Materiał jest wzbogacony o fragmenty rozgrywki, które mieliśmy już okazję obejrzeć wcześniej.

Watch Dogs 2 Trailer: Zodiac Killer Mission

Minutowy zwiastun prezentuje misję Zodiac Killer. To zawartość dodawana do zamówień przedpremierowych. Marcus będzie musiał wytropić seryjnego mordercę. Trailer przedstawia głównego bohatera sprawdzającego kolejne poszlaki. Narratorem jest zostawiający wskazówki zabójca.

Więcej: Watch Dogs 2 - premiera i najważniejsze informacje

Zobacz: Watch Dogs 2 - wymagania sprzętowe

Na kolejnej stronie znajdują się wszystkie informacje o dostępnych edycjach gry i dacie premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami