NukaMon - mod do Fallout 4

Pokemony w świecie Fallouta.  

„Najlepszym być naprawdę chcę, jak nigdy dotąd nikt. Zdać muszę ważny test. Wyszkolić wszystkie z nich. Kraj przemierzę wzdłuż i wszerz. Znajdę w sobie moc. Świat Nukamonów zrozumieć chcę, odnajdę wszystkie bo... Nukamon!” - złap wszystkie potwory z pustkowi za pomocą nowych, możliwych do wyprodukowania Nukamon-balli, posiadających moc ujarzmienia dowolnej postaci w grze.

Dostępne do produkcji Nukamon-balls znajdziemy w stacji chemicznej w zakładce gdzie produkujemy granaty. Za pomocą plastiku i Nuka Coli każdorazowo stworzymy 10 kul, które - kiedy zostaną rzucone w postać lub przeciwnika - schwytają naszego nowego sprzymierzeńca, który stanie po naszej stronie w walce. Oczywiście o ile nie zostanie rozwścieczony.

Złapać możemy dowolną postać i potwory z pustkowi. W powyższy sposób wystawimy do walki zarówno Szpona Śmierci, jak i Nat - siostrę Piper. Pamiętajmy jednak o małym błędzie, który kasuje nazwy Nukamon-balls, kiedy zapiszemy grę. Mała niedogodność nie odbierze jednak masy zabawy z nowej funkcji.

Jak działa mod?

Mod pozwala nam na łapanie NPCów i przeciwników w celu wykorzystywania przeciwko wrogom w walce. Aby złapać NukaMona, należy wyprodukować NukaBalle w stacji chemicznej pod sekcją granatów. NukaBallem rzucamy jak granatem. NukaBall zmienia nazwę w zależności jaka istota znajduje się w jego wnętrzu.

Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować program, należy wejść na stronie moda w zakładkę „FILES” i wybrać „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w Nexus Mod Managerze plik trzeba aktywować.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: BodySlide - mod do Fallout 4

Kolejna pozycja na naszej liście nie jest modem, a programem, który pozwala nam na modyfikowanie modelu postaci gracza.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami