Zamiana w ghula - mod do Fallout 4

Możliwość zmiany modelu postaci na jednego z dzikich ghuli.  

Co by było, gdyby Krypta 111 i kapsuła kriogeniczna, w której nas zamknięto, były nieszczelne? Gdybyśmy obudzili się po zamrożeniu jako zwyrodniały, zgarbiony i zmutowany ghul? Dla osób, które uważają powyższy scenariusz za zabawny lub interesujący, stworzono mod, który pozwoli nam wcielić się w jednego z przedstawicieli dominujących gatunków po katastrofie nuklearnej.

Do wyboru dostajemy całą gamę ghuli, których skórę - szpetną i obwisłą - możemy przybrać. Lista dziesięciu różnych animacji ataku dodadzą wigoru ruchom, a szmaty - lub jak kto woli: ubrania - zakryją nasze wstydliwe strefy. Od teraz możemy więc atakować wszystko co się rusza i być przy tym modnym. Jak na prawdziwego ghula przystało, naszym atakom towarzyszyć będą dziki wizgot i ochrypłe zawodzenie.

W modyfikacji nie zabrakło jednak błędów. Będąc ghulem nie wejdziemy więc do Pancerza Wspomaganego, a zapis postępu może wywołać błędy i wyrzucić nas całkowicie z gry. Mimo powyższych wad, mod jest interesujący. Nie uda nam się w ten sposób poznać fabuły gry, ale jeżeli szukamy sposobu na zabawę, wcielenie się w ghula z pewnością dostarczy wielu ciekawych chwil.

Jak działa mod?

Mod sprawia, że model postaci zostaje zamieniony w dzikiego ghula. Gracz otrzymuje pełny dostęp do animacji oraz ataków tego modelu wraz ze strojami, które można założyć.

Jak zainstalować moda?

Wystarczy wejść na stronę moda, a następnie w zakładkę „FILES”. Na nowej stronie wybieramy „DOWNLOAD WITH MANAGER” aby pobrać pliki w menadżerze modów Nexus Mod Manager. Pobrany plik aktywujemy w programie.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Zamiana w syntka - mod do Fallout 4

Kolejny mod pozwoli nam wcielić się w najbardziej znienawidzoną przez ludzi Bostonu rasę - syntka. 4 różne modele do woli ubierzemy i wyposażymy w broń.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami