Holotaśma z kodami - mod do Fallout 4

Narzędzie łatwego dostępu do kodów w grze.  

Dawno minęły czasy kiedy, aby skorzystać z kodów, wpisywaliśmy odpowiedni ciąg znaków w trakcie rozgrywki. Nie byliśmy pewni, czy nie wpisujemy kodu błędnie, a tylko czasami gra komunikowała nas o aktywacji oszustwa sygnałem dźwiękowym. Kody do gier ewoluowały. Najpierw w formie dostępu do narzędzia komend deweloperskich, potem do oddzielnego menu w opcjach gry. Za pomocą moda wprowadzić możemy do Fallouta 4 nową formę łatwego dostępu do oszustw.

Wystarczy, że po opuszczeniu Krypty na początku gry udamy się do najbliższej budki, w której znajdziemy duży czerwony guzik, służący otwieraniu wrót krypty, oraz stolik. Na stoliku znajduje się holotaśma, po uruchomieniu której możemy korzystać z kodów z poziomu Pip-boya. Nie musimy więcej modyfikować plików gry ani korzystać z modów odblokowujących jakąś funkcję. Teraz wystarczy skorzystać z taśmy, a wszystkie kody będziemy mieli na wyciągnięcie ręki. Dosłownie.

Na liście komend znajdziemy kody na dodawanie kapsli w różnych ilościach, nieśmiertelność, punkty perków, zdobywanie figurek i przedmiotów i składników do craftingu. Ponadto zmienimy pogodę albo odblokujemy wszystkie perki jedną opcją. Dostępność kodów jest ograniczona, jednak możliwości moda będą rozwijane i możemy oczekiwać nowych cheatów w przyszłości.

Jak działa mod?

Po zainstalowaniu moda, w budynku przy wejściu do Krypty 111, pojawi się holotaśma, na której znajdziemy listę oszustw. Wystarczy je aktywować z poziomu Pip-Boya, aby zaczęły działać. na liście kodów znajdziemy między innymi: dodawanie kapsli, amunicji i innych przedmiotów użytkowych, dodawanie perków, nieśmiertelność, przenikanie przez ściany i zmiany pogody.

Jak zainstalować moda?

Instalację przeprowadzimy z wykorzystaniem Nexus Mod Managera. Na stronie moda wystarczy wybrać „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER” przy najnowszej wersji. Pobrany w menadżerze plik należy aktywować.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Szybka podróż dla trybu przetrwania - mod do Fallout 4

Kolejny mod przywraca jeden z mechanizmów, które odebrał nam tryb przetrwania. Mod jest skierowany głównie do osób, które nie lubią pokonywać tej samej trasy dziesiątki razy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami