Sony ostrzega przed kradzionymi kopiami Uncharted 4

Uwaga na spoilery.

Kolejne premierowe kłopoty Uncharted 4. Wczoraj informowaliśmy o sprzedawaniu gry przez niektóre sklepy, a teraz wydawca ostrzega przed kradzionymi egzemplarzami.

1
Nieładnie

„Mamy pewne niefortunne wieści do przekazania: podczas transportu skradziono szereg kopii Uncharted 4: Kres Złodzieja” - wyjaśnia Shuhei Yoshida, szef Sony Worldwide Studios.

„Kontynuujemy współpracę z policją w tej sprawie, ale wygląda na to, że kilka egzemplarzy pojawiło się już w Wielkiej Brytanii.”

„Jak w przypadku większości gier Naughty Dog, rozwijająca się opowieść to integralna część wrażeń i z tego powodu chcemy ostrzec przed potencjalnymi spoilerami od osób dysponujących kradzionymi kopiami gry” - czytamy w specjalnym komunikacie Sony.

Jeszcze wczoraj jeden ze sprzedających Uncharted 4 w serwisie aukcyjnym eBay zarzekał się, że swoje kopie pozyskał od brytyjskiego urzędu celnego, który miał z jakiegoś powodu zarekwirować 10 tysięcy pudełek. Teraz ta wersja wydarzeń wydaje się być jeszcze mniej wiarygodna.

Uncharted 4: Kres Złodzieja debiutuje oficjalnie 10 maja, tylko na PlayStation 4. Być może do tego czasu ktoś nie będzie jeszcze dysponował egzemplarzem.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami