Zakończenie Uncharted 4 podzieli graczy - przekonuje twórca

Druckmann o zwieńczeniu serii.

Studio Naughty Dog opublikowało dzisiaj nowy fragment rozgrywki z przygodowej gry akcji Uncharted 4: Kres Złodzieja. Z tej okazji Neil Druckmann, dyrektor kreatywny tytułu, postanowił porozmawiać o zakończeniu.

1

„Myślę, że ludzie będą o nim dyskutować. Jeżeli wierzyć przeprowadzonym przez nas badaniom, pojawią się spory” - wyjaśnia Druckmann w rozmowie z serwisem IGN.

„Jestem podekscytowany. Obojętność byłaby dla mnie najgorsza. Wolę, by gracze znienawidzili zakończenie, niż przeszli obok niego obojętnie. Zobaczymy, jak zareagują” - kontynuuje.

Druckmann wspomniał, że podczas prac nad serią nauczył się ignorować wymagania innych ludzi. „Za każdym razem, gdy próbujesz zadowolić kogoś poza sobą, może się to przerodzić w fałsz”.

„Jeżeli tworzymy w zgodzie ze sobą, to jest to tytuł, w który mamy ochotę grać. Niezależnie od tego, czy osiągnie sukces”.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

W Uncharted 4 gracze ponownie wcielą się w Nathana Drake'a, któremu tym razem towarzyszyć będzie brat Sam. Bohaterowie wyruszą na poszukiwania zaginionego skarbu pirata Henry'ego Avery'ego.

Prace nad tytułem zostały już ukończone. Gra ukaże się 10 maja na konsoli PlayStation 4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami