Czwarty odcinek Dreamfall Chapters debiutuje w czwartek

Po opóźnieniu.

Przedłużające się prace związane z przenosinami przygodowego Dreamfall Chapters na nowy silnik graficzny spowodowały, że deweloperzy byli zmuszeni opóźnić także debiut czwartego odcinka.

1

Oczekiwania dobiegły jednak końca - twórcy poinformowali na Twitterze, że epizod pod tytułem Revelations ukaże się na PC w najbliższy czwartek, 3 grudnia.

Co interesujące, producent Ragnar Tørnquist ujawnił w tym serwisie społecznościowym, że nagrania motion capture dla produkcji powstały z pomocą produkowanych przez Microsoft Kinectów.

„To wspaniałe urządzenia, ale kompletnie nie nadają się do salonów graczy” - napisał deweloper.

Tymczasem czwartkowy odcinek obiecuje nowe tereny do zwiedzenia, postacie do spotkania, a także „największe z dotychczasowych wyzwań” oraz „poznanie prawdy na temat spisku”.

Poniżej znaleźć można najnowszy trailer, ale ze względu na spoilery przeznaczony raczej dla osób, które znają wydarzenia z poprzednich epizodów.

Dreamfall Chapters to kontynuacja gier przygodowych The Longest Journey i Dreamfall: The Longest Journey. Użytkownicy spotykają postacie i odwiedzają lokacje znane już z poprzednich odsłon.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami