Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygodowe Dreamfall: Chapters jednak bez polskiej wersji językowej

Nie ma też wydawcy.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, przygodówka Dreamfall: Chapters nie otrzyma polskiej wersji językowej.

Ten pan jest zły z powodu braku lokalizacji

Firmy CDP.pl oraz IMGN.pro miały w planach przygotowanie dubbingu, ale deweloperzy ze studia Red Thread Game zdecydowali się niedawno podzielić swój projekt na odcinki, co prawdopodobnie wpłynęło na decyzję rodzimych dystrybutorów - informuje serwis Gry-Online.pl.

„Kiedy w przyszłym roku wydamy wszystkie części, pomyślimy znowu nad polską wersją. Możliwe także, że zamieścimy polskie napisy w poszczególnych rozdziałach, ale decyzja w tej sprawie nadal nie została podjęta” - napisali przedstawiciele producenta.

Pierwsza część Dreamfall Chapters zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu - 21 października. Odcinek ukaże się tego dnia na PC i Maca. W przyszłości gra ma także trafić na PlayStation 4. Łącznie otrzymamy pięć rozdziałów.

Gracze spotkają kilka postaci znanych już z poprzednich odsłon - powraca także Zoë. Tak jak i w poprzednich częściach, akcja toczy się w dwóch równoległych światach: cyberpunkowej wersji Ziemi z 2220 roku oraz w świecie fantasy - Arcadii.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze