Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowości z konsolowego Dreamfall Chapters trafią za darmo na PC

Edycja The Final Cut.

Twórcy przygodowego Dreamfall Chapters ujawnili, że na PS4 i Xbox One gra ukaże się w rozszerzonej edycji - The Final Cut. Zawartość wydania trafi też na PC, w formie bezpłatnej łatki.

Zmiany, które zostaną wprowadzone w konsolowej wersji produkcji, mają być istotne. Autorzy zamierzają poprawić wygląd postaci, animacje, muzykę, dźwięk, cieniowanie, oświetlenie i rozgrywkę.

We wpisie na stronie projektu w serwisie Kickstarter twórcy gry ze studia Red Thread Games tłumaczą, że wiele z ulepszeń - których domagali się też fani - chcieli wprowadzić „od lat”. Dopiero teraz dysponują jednak odpowiednimi zasobami i czasem, by przygotować poprawki.

Dokładnych szczegółów na temat planowanych zmian na razie nie podano. Więcej informacji zostanie ujawnionych w późniejszym terminie.

Posiadacze edycji PC wszystkie ulepszenia otrzymają bez dodatkowych opłat. Stosowna aktualizacja zostanie udostępniona w okolicy premiery wydań konsolowych, które zadebiutują 24 marca.

Wcześniej na komputerach osobistych pojawią się jeszcze dwie latki. Pierwsza wprowadzi kolejną wersję językową - niemiecką (napisy oraz dialogi). Druga doda brakujące nagrody, które można zdobyć podczas zabawy.

Dreamfall Chapters jest kontynuacją The Longest Journey oraz Dreamfall, które ukazały się odpowiednio w 2000 i 2006 roku. Akcja osadzona jest w uniwersum podzielonym na dwa światy - magicznej Arcadii oraz futurystycznych realiach 2220 roku.

W przeciwieństwie do wcześniejszych części, gracze kontrolują nie jedną, a kilka postaci. Każda posiada własne motywacje oraz cele.

W produkcji powróciło wielu bohaterów z The Longest Journey oraz Dreamfall, w tym znana z poprzedniej odsłony Zoe Castillo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dreamfall Chapters

PS4, Xbox One, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze