Rise of the Tomb Raider - Sekrety: Syberyjska dzicz (Syberia)

Wszystkie znajdźki: dokumenty, relikty, antyczne monety, monolity i freski występujące w syberyjskiej dziczy.

Po rozpoczęciu misji będziesz musiał zadbać o przetrwanie Lary - rozbić obóz i rozpalić ognisko. Dopiero kiedy się z tym uporasz, będziesz mógł przejść do poszukiwania znajdziek - a ukryto ich tu całkiem sporo.

mapa

Możesz także otworzyć mapę w nowym oknie lub pobrać ją na dysk.

#Dokument 1

Wymiń znalezionego wcześniej jelenia, po czym przejdź parę kroków do przodu i obróć się w lewo - dostrzeżesz gałąź wystającą z drzewa. Podskocz do niej, a następnie dosięgnij skalnej półki naprzeciwko. W tym miejscu znajdziesz pierwsze dokumenty na tym poziomie (Nagroda czeka).

059

#Relikt 1

Aby dostać się do reliktu na południu, będziesz musiał posiadać strzały z liną - w przeciwnym wypadku nie uda ci się sforsować przeszkody, która zagradza wejście do jaskini. Wewnątrz znajdziesz skrzynię, a w niej relikt - pierścień łucznika.

060

#Relikt 2

Kawałek obok dojrzysz kolejną jaskinię - wejdź do niej, aby przekonać się że dalsza część pieczary została odgrodzona drewnianą zabudową. Wykorzystaj broń palną albo materiały wybuchowe, aby dostać się do środka i znaleźć kolejny relikt.

061

#Dokument 2

Na wschód od obozowiska Lary znajduje się głaz, na którym rosną krzaki - wespnij się na niego i przejdź kilka kroków do przodu. Obróć się w lewo aby znaleźć kilof oraz dokumenty (W grobowcu).

062

#Zestaw surwiwalowy 1

Zeskocz z głazu i pobiegnij do przodu, po chwili skręcając w lewo. W zaspie śnieżnej obok niebieskiego kanistra znajdziesz zestaw surwiwalowy.

063

#Dokument 3

Następny dokument znajdziesz w jaskini na północy - aby do niej wejść, będziesz się musiał nieco podczołgać. W ten sposób zapoznasz się z kolejnym zwojem (Na granicy).

064

#Relikt 3

Wyjdź z jaskini i od razu skręć w lewo - wespnij się na półkę skalną i podejdź do niewielkiej skrzynki. Wewnątrz znajdziesz drogocenny relikt - prawdziwą koronę kijowskiego kniazia.

065

#Dokument 4

Zejdź z głazu, na którym znalazłeś koronę i odwróć się w stronę obozu Lary. Przebiegnij kilkadziesiąt metrów, po czym zatrzymaj się obok drzewa z wystającą gałęzią, które rośnie obok wysokiej półki skalnej. Chwyć się konaru, przeskocz na skałę, a następnie zapoznaj się z kolejnymi dokumentami (Armia niewolników).

066

#Mapa 1

Z pewnością zdążyłeś zauważyć, że na polanie znajdują się podwyższenia połączone linami. Chwyć się którejś z lin i przejdź przez kilka kolejnych platform, aż dotrzesz do tej, na której pozostawiono mapę.

067

#Zestaw surwiwalowy 2

Stań w połowie drogi między platformą z mapą a miejscem, w którym znalazłeś koronę - mniej więcej w tym punkcie powinien znajdować się drugi zestaw surwiwalowy.

068

#Monolit oraz monety 1, 2 i 3

Na tym etapie z pewnością opanowałeś już język mongolski na tyle, aby odczytać oznaczenia zamieszczone na monolicie we wschodniej części polany. Skorzystaj z niego aby poznać lokalizację trzech zakopanych w ziemi mieszków z monetami. Wszystkie zostały oznaczone na twojej mapie, więc nie będziesz miał problemów z dotarciem do nich.

069

#Dokument 5

Po pierwszym starciu z niedźwiedziem i pokonaniu żołnierzy Trójcy możesz kontynuować poszukiwania. Następną partię dokumentów znajdziesz w obozie przeciwników - to magnetofon z nagraną wiadomością (Przygotowanie).

070

#Dokument 6

Ostatnią partię dokumentów znajdziesz w jaskini, w której rezyduje niedźwiedź (Północne przejście) - leżą w centralnej części pieczary, nieopodal martwego jelenia.

071

#Wyzwanie: bierz i uciekaj

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie obszukaj wszystkich zabitych przeciwników - po przejrzeniu kieszeni co najmniej trzech z nich zrealizujesz wyzwanie Bierz i uciekaj.

072

Następnie: Rise of the Tomb Raider - Sekrety: Jaskinia lodowcowa (Syberia)

Powrót do spisu treści: Rise of the Tomb Raider - Poradnik, Solucja - opis przejścia i wszystkie sekrety

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami