Adam Jensen w centrum uwagi w zwiastunie Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Żywa broń.

Twórcy Deus Ex: Rozłam Ludzkości udostępnili nowy zwiastun produkcji. Kolejny materiał skupia się na głównym bohaterze, Adamie Jensenie.

Trailer przypomina, że Jensen został - niekoniecznie na własne życzenie - zmieniony w żywą broń. Jest wyposażony w wiele śmiercionośnych narzędzi, a także gadżetów, które pomogą obezwładnić wrogów.

W materiale zaprezentowano także kilka scen z Dubaju, którego do tej pory nie pokazywano w filmach promocyjnych. Inna ujawniona wcześniej lokacja to Praga.

Akcja toczy się w roku 2029, dwa lata po Human Revolution. Bohater współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów. Odwiedzimy różne miejsca na całym świecie, w tym Pragę. Nasza postać nie do końca ufa swoim mocodawcom i przekazuje sekrety grupie znanej jako Juggernaut Collective.

Ponownie będziemy mogli zdecydować się na ciche przekradanie za plecami wrogów lub na otwartą walkę z wykorzystaniem zaawansowanego uzbrojenia. Sztuczna inteligencja ma być bardziej rozbudowana, uniemożliwiając proste eliminowanie przeciwników.

Rozłam Ludzkości zadebiutuje w lutym na PC, PS4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami