Premiera Metal Gear Solid 5 na PC - 15 września, dwa tygodnie po konsolach

Jest edycja kolekcjonerska.

Konami potwierdziło oficjalnie, że Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ukaże się 1 września na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Datę premiery na PC opóźniono jednak o dwa tygodnie - do 15 września.

1
A ręka księżniczki?

Wydawca ujawnił także edycję kolekcjonerską na PS4 i Xbox One, zawierającą między innymi... replikę ręki Snake'a w skali 1:2. Pozostałe bonusy to pudełko typu steelbook, płyty z materiałami zza kulis produkcji i trailerami oraz mapa. Całość zostanie zapakowana w gustowne pudełko.

„Kolekcjonerkę” uzupełniają liczne DLC do wykorzystania w grze, w tym tarcze balistyczne o różnych kolorach, kostiumy dla głównego bohatera czy przedmiot umożliwiający szybsze zbieranie punktów doświadczenia w trybie sieciowym. Cenę ustalono na 100 euro (ok. 418 zł).

„Zwykłe” kopie gry dostępne będą także w wydaniu „Day 1 Edition”, zawierającym mapę i bonusy w DLC: pistolet, tarczę balistyczną, karton, kostium dla Snake'a oraz gadżet przyśpieszający zbieranie punktów doświadczenia.

Dedykowany tryb sieciowy Metal Gear Online dostępny będzie razem z premierą The Phantom Pain, na wszystkich platformach.

The Phantom Pain opowie o losach Big Bossa, który zapadł w śpiączkę po ataku na siedzibę jego militarnej organizacji. Bohater przebudzi się po dziewięciu latach i postanowi odnaleźć odpowiedzialnych.

Poniżej zwiastun trybu Online:

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami