Skip to main content

Gwiazda Star Wars zagra Solid Snake'a w filmie Metal Gear Solid - raport

Oscar Isaac w roli szpiega.

  • Według nieoficjalnych informacji, Oscar Isaac zagra Solid Snake'a
  • Nad filmem Metal Gear Solid pracuje reżyser Jordan Vogt-Roberts

Oscar Isaac w powstającym filmie na podstawie serii Metal Gear Solid wcieli się w Solid Snake'a - wynika z nieoficjalnych doniesień.

O angażu aktora pisze - powołując się na anonimowe źródła - serwis Deadline, którego redakcja uchodzi za jedną z najlepiej poinformowanych w branży telewizyjno-filmowej. Sam artysta jakiś czas temu wyraził chęć zagrania szpiega z cyklu Hideo Kojimy.

Oscar Isaac jako Poe Dameron w Star Wars

Oscar Isaac znany jest między innymi z nowej trylogii „Gwiezdnych wojen”, gdzie wcielił się w rolę Poe Damerona. Gwiazda pojawi się także w adaptacji „Diuny” oraz serialu „Moon Knight”, gdzie wystąpi jako tytułowy bohater.

Scenariusz ekranizacji Metal Gear Solid napisze Derek Connolly. Reżyserią zajmie się Jordan Vogt-Roberts, który w swoim dorobku ma na przykład filmy „Królowie lata” i „Kong: Wyspa Czaszki” - twórca związany jest z projektem już od 2014 roku.

Zobacz na YouTube

Początki produkcji sięgają jednak 2006 roku, gdy przygotowaniem obrazu miał zająć się Paul Thomas Anderson. Ostatecznie pieczę przejęli Avi Arad i wytwórnia Sony Pictures. Obecnie nie wiadomo, kiedy mogłyby rozpocząć się prace na planie.

Zobacz także