Specjalna edycja Dying Light kosztuje prawie 1,5 mln złotych

W zestawie... dom.

Techland przygotował specjalną edycję gry Dying Light, wycenioną na skromne 250 tysięcy funtów (ok. 1,41 mln zł). Głównym elementem zestawu jest... dom.

Po zakupie tej „kolekcjonerki” firma Tiger Log Cabins wybuduje nam specjalny schron, przystosowany do przetrwania apokalipsy zombie, z tarasem do prowadzenia ognia, drutem kolczastym, wzmocnionymi drzwiami i oknami czy ogródkiem na warzywa.

Pozostałe elementy zestawu to lekcje parkouru z profesjonalistami oraz statua zombie w rozmiarach człowieka i dwa egzemplarze słuchawek.

Do tego noktowizor z logo gry, pieluchy dla dorosłych na nocne sesje z grą, wycieczka do siedziby Techlandu, dodanie naszej twarzy do gry oraz cztery kopie gry na Xbox One.

Mało prawdopodobne jest, że ktoś zdecyduje się na zakup edycji „My Apocalypse”, a całość służy raczej jako zabieg marketingowy. Warto także dodać, że nie udało się pobić wersji kolekcjonerskiej Saints Row 4, wycenionej na milion dolarów.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami