Final Fantasy Type-0 HD - porównanie grafiki w wersji PlayStation 4 i PSP

Premiera 20 marca.

Kanał GamesHQMedia opublikował w serwisie YouTube nowy materiał wideo z Final Fantasy Type-0 HD, porównując jakość oprawy graficznej w nowej wersji PlayStation 4 i w oryginale z PSP.

Film zaczyna się od prezentacji kilku lokacji, a w drugiej części zobaczyć można odświeżone elementy interfejsu oraz system walki.

Ulepszone Type-0 HD trafi także na Xbox One. Gra otrzyma usprawnione sterowanie i zmodyfikowane ustawienie kamery podczas rozgrywki, korzystające z większych mocy sprzętu. Odświeżono także modele postaci, a poziom trudności został lepiej zbalansowany.

Fabuła opowiada o wojnie w krainie Orience. W konflikt zostaje wplątana organizacja zwana Class Zero - grupa czternastu obdarzonych magicznymi zdolnościami wojowników. To właśnie nad nimi przejmuje kontrolę gracz.

Premiera 20 marca. Gracze decydujący się na zakup Final Fantasy Type-0 HD dostaną także kod upoważniający do pobrania demonstracyjnej wersji Final Fantasy 15.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami