Skip to main content

Final Fantasy Type-0, Uncharted 4 wśród gier prezentowanych na TGS - raport

Impreza w Tokio startuje w czwartek.

Wiele wskazuje na to, że Sony przez nieuwagę ujawniło, jakie tytuły zaprezentuje na targach Tokyo Game Show, rozpoczynających się 18 września.

Uncharted 4: The Pirate King and the Final Secret Treasure

Na oficjalnej stronie wydawca podawał kilka już ujawnionych produkcji, takich jak Dragon Quest Heroes. Czujni użytkownicy zauważyli, że po zamienieniu cyfry w adresie url obrazków można dotrzeć do następnych, ukrytych pozycji.

W ten sposób dowiedzieliśmy się, że PlayStation zamierza pokazać fanom między innymi Final Fantasy Type-0, Grand Theft Auto 5, Until Dawn czy Uncharted 4: A Thief's End. Ten ostatni tytuł otrzymał w Japonii całkiem ciekawy podtytuł: The Pirate King and the Final Secret Treasure (dzięki, NeoGAF).

Wśród usuniętych już obrazków znaleziono także miejsce na trzy nieogłoszone jeszcze tytuły na PlayStation 4 oraz jedną nieznaną pozycję na PS Vita. Przenośna konsola ma podobno otrzymać także konwersję Resident Evil: Revelations 2.

Możliwe, że wśród nieujawnionych pozycji znajduje się Final Fantasy 15, o którym od dłuższego czasu panuje cisza. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nigdzie nie ma wzmianki o The Last Guardian.

Zobacz na YouTube

Read this next