Skip to main content

Final Fantasy Type-0 HD debiutuje 18 sierpnia na PC

Z usprawnieniami.

Square Enix poinformowało, że Final Fantasy Type-0 HD ukaże się na Steamie już w przyszłym miesiącu - 18 sierpnia.

To chyba piesek

Z informacji prasowej wynika, że na komputerach osobistych możemy spodziewać się wsparcia dla wyższych rozdzielczości oraz usprawnionej kamery podczas potyczek.

Jest też pełna obsługa kontrolerów, kolekcjonerskie karty i osiągnięcia na Steamie, opcja graficzna rozmycia obrazu, więcej krwi przeciwników czy tryb do wykonywania screenshotów.

Złożenie zamówienia przedpremierowego oznacza nagrodę w postaci kuriera Master Chocobo i warda w stylu Moogle do Dota 2. Inny prezent to... dodatkowy ekran ładowania.

Produkcja jest już dostępna na Xbox One oraz PlayStation 4 - debiutowała na tych platformach w marcu. Oryginalna wersja była dostępna wyłącznie na przenośnej konsoli PSP.

Fabuła japońskiej produkcji opowiada o wojnie w krainie Orience. W konflikt zostaje wplątana organizacja zwana Class Zero - grupa czternastu obdarzonych magicznymi zdolnościami wojowników. Jednocześnie kierować można wyłącznie trzema wybranymi postaciami.

„Final Fantasy Type-0 HD to ciekawa odskocznia od głównego nurtu serii, z równie rozbudowaną i interesującą historią” - napisał w naszej recenzji Łukasz.

Zobacz na YouTube

Masz chwilkę? Zobacz także:

Zobacz także