Skip to main content

Trailer Final Fantasy Type-0 HD porównuje odświeżoną wersję z oryginałem

Z PSP do 1080p.

Kolejna porcja fragmentów rozgrywki z serii Final Fantasy: po FF15 czas przyjrzeć się akcji w Type-0 HD, które zadebiutuje 20 marca przyszłego roku na PlayStation 4 i Xbox One.

Screen z gry

Firma Square Enix zaprezentowała nowy film na targach Tokyo Game Show, pokazując wartką akcję oraz zmiany w oprawie graficznej, jakie wprowadzono w porównaniu z oryginałem z PlayStation Portable.

Jak wspominaliśmy już rano, gracze decydujący się na zakup Final Fantasy Type-0 HD dostaną kod upoważniający do pobrania demonstracyjnej wersji Final Fantasy 15.

Type-0 HD w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One otrzyma usprawnione sterowanie i zmodyfikowane ustawienie kamery podczas rozgrywki, korzystające z większych mocy sprzętu. Odświeżono także modele postaci, a poziom trudności został lepiej zbalansowany.

Fabuła opowiada o wojnie w krainie Orience. W konflikt zostaje wplątana organizacja zwana Class Zero - grupa czternastu obdarzonych magicznymi zdolnościami wojowników. To właśnie nad nimi przejmuje kontrolę gracz.

Zobacz na YouTube

Read this next