Ciri i piękne krajobrazy w nowej galerii screenów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Plus: Nowe informacje o drugiej postaci, którą pokierują gracze. Uwaga na spoilery.

W sieci opublikowano galerię nowych obrazków z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od polskiego studia CD Projekt RED. Screeny prezentują przede wszystkim przykładowe krajobrazy.

Szczególnie interesujący wydaje się obrazek z wiedźminami na zamkowym dziedzińcu. Obok Geralta stoi mała, popielatowłosa dziewczynka. Prawdopodobnie przedstawiono tu trening Ciri w Kaer Morhen, co sugeruje, że w grze będziemy świadkami scen z przeszłości - a konkretniej rzecz ujmując, wydarzeń opisanych w pierwszym tomie wiedźmińskiej sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Deweloperzy potwierdzili już jakiś czas temu, że w Dzikim Gonie gracze odwiedzą siedzibę łowców potworów.

Poza tym, przedstawiciele CD Projekt RED poinformowali dzisiaj, że w nowej odsłonie cyklu będziemy mieli okazję wcielić się w Ciri. Nie zagramy nią jednak zbyt długo.

- Gracze nie wcielą się w Ciri na długo, ale to postać niezwykle ważna. Dlatego zdecydowaliśmy, że pozwolimy odbiorcom lepiej ją poznać - powiedział Robert Malinowski, jeden z deweloperów, w rozmowie z IGN.

Potwierdzono także, że Cirilla będzie w stanie teleportować się na krótkie dystanse. Użyje też innych mocy, które będą niedostępne w trakcie gry Geraltem.

W ubiegłym tygodniu poinformowano, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja. RPG z otwartym światem trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami