Finał Pucharu Polski w League of Legends już 11 listopada w Poznaniu

Dwie drużyny powalczą o 6 tys. euro.

Finał Pucharu Polski w League of Legends obędzie się już 11 listopada - w najbliższy wtorek - w Poznaniu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 w Poznań Congress Center.

Bilety wyceniono na 25 zł. Każdy posiadacz ważnego biletu otrzyma czapkę Teemo oraz dwie skórki - Riot Kayle i Arcade Miss Fortune.

W Pucharze Polski - organizowanym przez Riot Games - wzięło udział 849 amatorskich drużyn z całego kraju. W finale zmierzą się zespoły TEAM ROCK PP i Kolejny Cios. Nagroda główna to 6 tys. euro. Mecze komentować będą Michał „Avahir” Kudliński oraz Dominik „NeroIntegrate” Dąbrowski.

Mecz finałowy rozpocznie się około godziny 19:00. Wcześniej goście mogą liczyć na inne atrakcje - na przykład mecze widzów z pracownikami Riot Games, quizy i konkursy z nagrodami.

League of Legends to obecnie jedna z dwóch najpopularniejszych produkcji reprezentujących gatunek MOBA. Podstawowe zasady są proste - dwie pięcioosobowe drużyny walczą ze sobą na symetrycznej mapie.

Niedługo gra doczeka się aktualizacji wprowadzającej odświeżoną oprawę graficzną. Odmieniony styl zaprezentowano na materiale, który możecie obejrzeć poniżej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami