Dużo śniegu i zwiedzanie jaskiń w zwiastunie polskiego horroru Kholat

Gra debiutuje w 2015 roku.

Przedstawiciele studia IMGN.pro opublikowali nowy zwiastun horroru Kholat. Materiał zawiera fragmenty rozgrywki. Gracze obserwują świat z perspektywy pierwszej osoby.

Kholat ma być produkcją oferującą rozgrywkę w otwartym świecie, tytuł trafi wyłącznie do dystrybucji cyfrowej na PC. Zadaniem użytkowników będzie wydostanie się z syberyjskiego lasu, do naszej dyspozycji oddane zostaną kompas oraz mapa.

Fabuła inspirowana jest wydarzeniami znanymi pod nazwą tragedii na Przełęczy Diatłowa. W 1959 roku, grupa rosyjskich studentów wybrała się na wyprawę na jeden ze szczytów Uralu. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, do dziś nie ustalono oficjalnej wersji wydarzeń.

By zapewnić odpowiednią atmosferę, twórcy przygotowali specjalny zestaw narzędzi: fear manager. System ten ma dynamicznie dostosowywać elementy tworzące odpowiedni nastrój do postępowania gracza.

Kholat ukaże się w 2015 roku na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami