Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sean Bean narratorem w polskim horrorze Kholat

Aktor znany z ról Boromira i Neda Starka.

Polskie studio Imgn.pro ogłosiło, że w rolę narratora w horrorze Kholat wcieli się sam Sean Bean, którego kojarzyć można z ról Boromira z „Władcy Pierścieni” czy Neda Starka z „Gry o Tron”.

I tak zginie

„Praca z tak wspaniałym aktorem była przytłaczającym doświadczeniem. Kreując swoją rolę zaoferował niesamowite połączenie emocji, dramatyzmu i intrygi. Jesteśmy więcej niż zadowoleni z rezultatów” - komentuje Łukasz Kubiak, współtwórca produkcji.

Kholat ukaże się w II kwartale przyszłego roku, w dystrybucji cyfrowej na PC i Maca. Zadaniem graczy będzie wydostanie się z syberyjskiego lasu, a do dyspozycji użytkowników oddane zostaną kompas oraz mapa.

Fabuła inspirowana jest wydarzeniami znanymi pod nazwą tragedii na Przełęczy Diatłowa. W 1959 roku, grupa rosyjskich studentów wybrała się na wyprawę na jeden ze szczytów Uralu. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, do dziś nie ustalono oficjalnej wersji wydarzeń.

By zapewnić odpowiednią atmosferę, twórcy przygotowali specjalny zestaw narzędzi: fear manager. System ten ma dynamicznie dostosowywać elementy tworzące odpowiedni nastrój do postępowania gracza.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Kholat

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze