Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski horror Kholat za darmo na PC

Do poniedziałku.

Polska firma Imgn.Pro na platformie Steam udostępniła za darmo Kholat - wydany w 2015 roku na PC (a później także na konsolach) horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Aby zdobyć produkcję, na karcie katalogowej gry w cyfrowym sklepie Valve należy kliknąć przycisk „Zainstaluj”. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się w poniedziałek, 4 lutego, o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Gra nawiązuje do tak zwanej tragedii na Przełęczy Diatłowa. W dniu 2 lutego 1959 roku grupa rosyjskich studentów udała się na wyprawę na jeden ze szczytów Uralu. Wszyscy zginęli jednak w niewyjaśnionych okolicznościach.

Teraz wszyscy mogą rozwiązać zagadkę tragedii na Przełęczy Diatłowa

Gracze trafiają w rejon wydarzeń sprzed lat, a zadaniem jest rozwiązanie zagadki śmierci młodych ludzi oraz wydostanie się z syberyjskiego lasu. W trakcie zabawy korzystają między innymi z mapy i kompasu.

„Produkcja skutecznie utrzymuje przed ekranem dzięki przejmującej atmosferze. Twórcy nie uniknęli jednak nieprzemyślanych rozwiązań” - głosi nasza recenzja Kholat.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze