Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mroźna pogoda i Andrzej Chyra w premierowym trailerze Kholat

Horror ukaże się 10 czerwca.

Polskie studio IMGN.pro opublikowało premierowy zwiastun horroru Kholat, zmierzającego 10 czerwca na PC i Maca.

Pogoda jak za oknem

Trailer prezentuje kilka ujęć z tajemniczej produkcji, okraszone głosem narratora - w tej roli Andrzej Chyra. Jest też niepokojąca muzyka i wszechogarniające zimno.

Łukasz Kubiak z IMGN.pro opisuje materiał jako „podsumowanie naszej dobiegającej właśnie końca półtorarocznej pracy nad Kholat”.

„Przez ten czas tytuł przebył drogę od ambitnego pomysłu kiełkującego w naszych głowach do gotowej gry, oferującej kilka godzin rozgrywki i otwarty świat, w której narratorami są czołowi polscy oraz światowi aktorzy” - dodaje deweloper. W angielskiej wersji narratorem jest sam Sean Bean.

Fabuła inspirowana jest wydarzeniami znanymi pod nazwą tragedii na Przełęczy Diatłowa. W 1959 roku grupa rosyjskich studentów wybrała się na wyprawę na jeden ze szczytów Uralu. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, do dziś nie ustalono oficjalnej wersji wydarzeń.

Gracz trafia w rejon wydarzeń, z zadaniem wyjaśnienia zagadkowej tragedii, ale także wydostania się z syberyjskiego lasu. Do dyspozycji użytkowników oddane zostaną kompas oraz mapa.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły