Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kholat za darmo dla kupujących pudełkową wersję gry Husk

Duet horrorów.

Firma wydawnicza Imgn.pro połączyła swoje dwa horrory w interesującą promocję - zakup pudełkowego wydania nowego Husk oznacza bonus w postaci darmowej kopii Kholat.

Co istotne, oferta obejmuje także osoby, które zdążyły już nabyć wydaną na początku lutego produkcję. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na specjalnej stronie.

Kholat

Kholat z 2015 roku otrzymamy w wersji cyfrowej, jako klucz do wykorzystania na Steamie.

Husk to „bazujący na narracji horror FPP, z elementami sztuki przetrwania. Wybieramy się w podróż do miasteczka Shivercliff, gdzie nasz bohater - Matthew Palmer - „mierzy się z demonami z przeszłości, walcząc o swoją przyszłość”.

Twórcy ze studia UndeadScout inspirowali się między innymi serialem Twin Peaks i grą Alan Wake. Obiecują „dojrzałą” historię: pojawiają się między innymi wątki alkoholizmu i przemocy domowej.

Starsze Kholat opowiada o wydarzeniach znanych pod nazwą tragedii na Przełęczy Diatłowa. W 1959 roku grupa rosyjskich studentów wybrała się na wyprawę na jeden ze szczytów Uralu. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, do dziś nie ustalono oficjalnej wersji wydarzeń.

Gracz trafia w rejon wydarzeń, z zadaniem wyjaśnienia zagadkowej tragedii, ale także wydostania się z syberyjskiego lasu. Do dyspozycji użytkowników oddane zostaną kompas oraz mapa.

„Zabrakło paru rozwiązań, które uczyniłyby eksplorację bardziej wygodną i przyjemną, co nie zmienia faktu, że otrzymaliśmy tytuł udany, interesujący i trzymający w napięciu” - napisał Mateusz w recenzji Kholat.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze