Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski horror Kholat trafi na PS4

Jest nowy trailer i data premiery - 8 marca.

Polski horror Kholat od studia Imgn.pro ukaże się także na PlayStation 4. Premierę wersji na sprzęt Sony zaplanowano na 8 marca.

Dzisiejsze ujawnienie nowej wersji sprzętowej nie jest przypadkiem, ponieważ to właśnie 2 lutego 1959 grupa studentów zniknęła w górach w północnej części Uralu, w Przełęczy Diatłowa.

W ramach ciekawostki można dodać, że kilka tygodni temu - 10 stycznia - we wspomnianej części gór znaleziono jedno niezidentyfikowane ciało, co tylko potęguje tajemnicę tego miejsca.

Z okazji rocznicy, na Steamie przeceniono też wersję PC, wydaną w czerwcu ubiegłego roku. Kwota zakupu do 5 lutego wynosi 7,74 euro (ok. 35 zł).

Gracz trafia w rejon wydarzeń z 1959 roku, z zadaniem wyjaśnienia zagadkowej tragedii, ale także wydostania się z syberyjskiego lasu. Do dyspozycji otrzymujemy kompas oraz mapę.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze