Battlefield Hardline opóźnione do przyszłego roku

Twórcy potrzebują więcej czasu.

Strzelanka Battlefield Hardline ukaże się dopiero na początku przyszłego roku. Pierwotnie zakładno premierę w październiku. Platformy docelowe to PC i konsole obu generacji.

Studio Visceral Games tłumaczy, że podczas przeprowadzonych niedawno testów zebrano dużo opinii i pomysłów od graczy. Niektóre koncepty deweloperzy chcą teraz zrealizować, na co potrzeba jednak dodatkowego czasu.

Nie podano konkretów, ale w planach jest „rozwinięcie fantazji pojedynków policjantów i złodziei” w trybie sieciowym, przygotowanie „głębszej” kampanii dla pojedynczego gracza oraz zwiększenie stabilności i zadbanie o wszystkie kwestie techniczne.

„Te opinie zachęciły nas do zastanowienia się nad innymi możliwościami i nad sposobami, dzięki którym możemy uczynić Hardline jeszcze bardziej innowacyjnym i lepszym” - napisano w komunikacie.

Historia Battlefield Hardline skupi się na postaci detektywa Nicka Mendozy, balansującego na cienkiej linii między dobrem i złem. Funkcjonariusz chce zemścić się na swoich kolegach, którym kiedyś ufał.

To pierwsza odsłona serii, za którą nie odpowiadają deweloperzy z DICE. Gracze nie wcielają się tym razem w żołnierzy, ale w policjantów lub bandytów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami