Driveclub - premiera 8 października

AKTUALIZACJA: Darmowa wersja dla abonentów PS Plus cały czas w planach.

Aktualizacja: Sony nie zmieniło pierwotnych planów związanych z darmową wersją Driveclub dostępną dla abonentów PlayStation Plus.

- Subskrybenci PlayStation Plus będą mogli pobrać Driveclub PlayStation Plus Edition bez dodatkowych opłat w dniu premiery gry - powiedział przedstawiciel Sony w rozmowie z Eurogamerem.

Edycja darmowa zaoferuje mniej samochodów i tras, pozwoli bawić się we wszystkich trybach rozgrywki - tak zapewniali twórcy w ubiegłym roku. Ulepszenie bezpłatnej wersji do pełnej ma być tańsze, niż oddzielny zakup kompletnego wydania Driveclub.

*

Oryginalna wiadomość: Sony podało ostateczną datę premiery Driveclub. Gra wyścigowa ukaże się w Europie 8 października, tylko na PlayStation 4.

W zamierzchłej przeszłości ubiegłego roku, debiut planowano jeszcze na listopad, razem z konsolą nowej generacji. Plany zostały jednak zweryfikowane.

„Będąc ambitnym, trzeba zaakceptować fakt, że niektóre rzeczy będą się zmieniać” - napisał teraz Shuhei Yoshida, szef Sony Worldwide Studios, na oficjalnym blogu PlayStation. „To, co oferuje Driveclub, nie zostało wcześniej osiągnięte w tej kategorii i dlatego też zespół potrzebował więcej czasu.”

Gra miała być oferowana za darmo (w okrojonej wersji) dla wszystkich abonentów PlayStation Plus. Nie wiadomo, czy te plany są nadal aktualne.

Tytuł był także kluczowym reprezentantem nowych opcji społecznościowych na PS4, reklamując integrację ze znajomymi jako ważny element rozgrywki. Za projekt odpowiada studio Evolution, odpowiedzialne wcześniej za MotorStorm. Produkcję ujawniono na konferencji Sony przed targami E3 w 2013 roku, jako jeden z głównych - obok Killzone Shadow Fall i Knack - tytułów startowych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami