Mikrotransakcje umożliwią zakup lepszej broni w Dead Space 3

Zawartość odblokujemy także bez dodatkowego płacenia.

Za dodatkową opłatą będziemy mogli szybciej ulepszyć broń w Dead Space 3 - do informacji dotarli dziennikarze Eurogamera, którzy mieli okazję testować grę.

Podczas próby ulepszenia broni naszym kolegom z brytyjskiej redakcji ukazał się komunikat o „Braku surowców”, a pod nim przycisk „Zawartość dodatkowa”, prawdopodobnie przenoszący do sklepu. Jak się okazuje, surowce potrzebne do ulepszenia można zebrać podczas gry, ale także kupić za prawdziwe pieniądze.

- Możesz zapłacić za surowce poprzez płatności elektroniczne, ale można zdobyć je także za pośrednictwem specjalnych botów, bez dodatkowych opłat - tłumaczy Yara Khoury. Producentka Dead Space 3 nie była w stanie poinformować, jakie ceny ustali Electronic Arts, lecz na pewno otrzymamy dostęp do kilku pakietów.

Khoury zaznaczyła również, że gracze nie będą mogli ułatwić sobie zadania i już na początku kampanii zakupić najlepszy sprzęt. - Niektóre części odblokujemy dopiero w późniejszych etapach - wyjaśnia.

To nie pierwszy raz, gdy mikrotransakcje pojawiają się w grach dużych producentów, lecz dotychczas ograniczone były do trybów sieciowych - na taki zabieg zdecydowano się w przypadku Mass Effect 3 czy Assassin's Creed 3.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami