Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Humble Bundle z grami Electronic Arts zakończone - zebrano 10,5 mln dol.

2,1 mln sprzedanych zestawów.

Zakończyła się oferta z grami od Electronic Arts w sklepie Humble Bundle. Zestaw pobił wszelkie rekordy i zarobił 10,5 mln dol.

W serwisie Twitter organizatorzy poinformowali, że gracze zdecydowali się na zakup 2,1 mln „paczek”, co daje średnią cenę na poziomie 5 dolarów (ok. 16 zł).

Na inicjatywnie EA wzbogaci się pięć organizacji charytatywnych lub samo Humble Bundle - w zależności od wyborów kupujących. Co ciekawe, „najgorsza firma w USA” uniemożliwiła wpłatę pieniędzy na własne konta, co zazwyczaj jest trzecią z opcji.

Przypomnijmy: w ostatnim zestawie oferowano Dead Space, Dead Space 3, Crysis 2, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Medal of Honor i Mirror's Edge, a póżniej dodano także Populous oraz Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising.

Obecnie Humble Bundle rozpoczęło sprzedaż paczki z występami komików: Louisa CK, Patrice'a O'Neala, Marii Bamford czy Jima Nortona.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dead Space 3

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze