Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Główny projektant Halo 4 dołączył do Visceral

Scott Warner wzmacnia studio twórców Dead Space.

Główny projektant Halo 4 z 343 Industries dołączył do studia Visceral Games, odpowiedzialnego między innymi za serię Dead Space.

Scott Warner

Scott Warner ogłosił zmianę pracodawcy na Twitterze. Visceral zajmuje się obecnie grą w uniwersum Star Wars oraz inną, nową marką na PC i konsole następnej generacji. Nie wiadomo jeszcze, którym tytułem zajmie się nowy pracownik, ale nadal będzie odpowiedzialny za projektowanie.

W grę nie wchodzi raczej kolejna odsłona Dead Space. Electronic Arts przyznaje, że seria nadal „żyje”, ale w produkcji nie ma nowej części.

- Czy zespół pracuje nad nową grą Dead Space? Nie. Zajmują się czymś innym, bardzo ekscytującym. Trzeba na to spojrzeć z tej perspektywy. Czy lepiej jest dla nich pracować nad czwartą częścią serii, którą stworzyli od podstaw? Czy może lepiej, żeby zajęli się czymś nowym, do czego podejdą z pasją? - mówił w czerwcu Patrick Söderlund, szef EA Labels.

- Czy będzie kolejna gra z serii Dead Space? Kto wie. Czy rezygnujemy z tej serii całkowicie? Nie, oczywiście, że nie. Ale teraz twórcy skupiają się na czymś innym i gracze będą z tego zadowoleni - dodał Söderlund.

Warner rozpoczynał karierę jako młodszy projektant przy Planescape: Torment, pracując razem z Chrisem Avellone, Colinem McCombem and Adamem Heinem w Black Isle Studios.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dead Space 3

PS3, Xbox 360, PC

Halo 4

Xbox 360

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze