Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apex Legends - szczegóły 2. sezonu. Zmiany na mapie, smoki, nowa Legenda

Elektryzująca Bitwa.

Studio Respawn Entertainment opublikowało dwa zwiastuny wprowadzające w drugi sezon rozgrywek w Apex Legends, który ruszy 2 lipca. Materiały ujawniają, że mapa doczeka się sporych zmian.

Pierwszy z filmów to kreskówkowa animacja fabularna. Tajemniczy haker, którego tożsamość pozostaje nieznana, wywołał na mapie Królewski Kanion potężne wyładowanie elektromagnetyczne, które zniszczyło wiele konstrukcji, a także otworzyło klatki ze stworzeniami przypominającymi smoki lub wiwerny.

Kolejny zwiastun prezentuje już elementy rozgrywki i nowości drugiego sezonu. To legendarna broń, skiny postaci, emotki wykorzystywane podczas swobodnego spadania na mapę i ligi rankingowe.

Jest też oczywiście nowa Legenda, czyli Wattson. Bohaterka może rozmieszczać elektryczne bariery, a także drona atakującego przeciwników.

Materiały sugerują, że w drugim sezonie ważną rolę odegrają różne kreatury - nie tylko wspomniane wcześniej smoki, ale też Lewiatany, czyli ogromne stworzenia widoczne dotychczas wyłącznie na horyzoncie.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

W filmie olbrzym zgniata nogą jednego z bohaterów podczas walki, co sugeruje, że Lewiatany będą przemieszczać się po mapie. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze