Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Rise of the Tomb Raider przypomina o premierze

Z naciskiem na muzykę.

Microsoft i studio Crystal Dynamics przypominają o zaplanowanej na 10 listopada premierze gry akcji Rise of the Tomb Raider na X360 i Xbox One, publikując nowy zwiastun produkcji.

Stój, bo Lara strzela

Materiał nie oferuje zbyt wielu nowych fragmentów rozgrywki. Skupia się na założeniach fabuły, z tajemniczą organizacją Trinity i badaniami nad nieśmiertelnością na czele.

Główną bohaterką trailera jest jednak nie tylko Lara Croft, ale także używana jako podkład piosenka „I Shall Rise” od nominowanej od Oscara wokalistki Karen O z zespoły Yeah Yeah Yeahs.

„Chcieli emocjonalnego utworu, podkreślającego intensywność momentu, w którym Lara Croft zamienia się w tytułowego poszukiwacza grobowców, z młodej kobiety w ikonę” - komentuje autorka.

„To wyzwanie bardzo mnie zaintrygowało i można powiedzieć, że przechodziłam własną transformację, ponieważ byłam w ciąży, gdy pisałam piosenkę.”

Rise of the Tomb Raider debiutuje w Polsce nieco później - 13 listopada. Wersja PC ukaże się wiosną przyszłego roku, a wydanie na PS4 dostępne będzie przed końcem 2016 roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze