Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Dying Light sugeruje kolejne DLC - z samochodem

Szczegóły na Gamescomie.

Gra akcji Dying Light ukazała się pół roku temu. Odpowiedzialne za prace studio Techland przygotowało więc nowy materiał wideo, podsumowujący wydane dotychczas rozszerzenia.

A skądże to, jakże to, czemu tak gna?

W ostatnich miesiącach polska firma przygotowała między innymi rozszerzenie The Bozak Horde, w którym gracze zmierzą się z kolejnymi falami atakujących zombie. Pojawiły się też dodatkowe przedmioty czy okresowe akcje.

Studio zamierza dalej wspierać swoją produkcję, szykując kolejne dodatki do pobrania. Na samym końcu poniższego materiału wideo widać interesujący pojazd, który posłuży najpewniej za środek transportu dla gracza i jego towarzyszy w kooperacji.

Dodanie szybkich pojazdów zdaje się sugerować, że otrzymamy także dostęp do większych, otwartych obszarów. Szczegóły na temat planowanych rozszerzeń są obecnie tajemnicą, a Techland obiecuje, że więcej informacji poda na targach Gamescom na początku sierpnia.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy w końcu pokazać nasz wielki projekt, nad którym pracowaliśmy w tajemnicy od czasu premiery gry. To będzie Dying Light ukazany z zupełnie nowej perspektywy, lecz wciąż zawierający w sobie wszystkie elementy rozgrywki, które pokochali gracze” - komentuje Tymon Smektała, producent Dying Light.

Cover image for YouTube videoHalf a Year with Dying Light - Future Content Reveal

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dying Light

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze