Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zbiorcze wydanie Destiny: The Collection ukaże się 20 września

Razem z dodatkiem Rise of Iron.

Activision potwierdziło, że 20 września tego roku wyda zbiorcze wydanie sieciowej strzelanki Destiny na PlayStation 4 i Xbox One. Zestaw z podtytułem The Collection ukaże sie 20 września.

Statek kosmiczny dla PlayStation

Kolekcja, sprzedawana w pełnej cenie, obejmie wszystkie treści wydane dla Destiny: rozszerzenia The Dark Below oraz House of Wolves, dodatek The Taken King, a także Rise of Iron, także z premierą 20 września.

The Collection powstaje z myślą o graczach zaczynających przygodę z sieciową strzelanką. W pakiecie znajdzie się także jednorazowe podniesienie dowolnej postaci na 40. poziom doświadczenia, by początkujący mogli od razu dołączyć do bardziej zaawansowanych znajomych.

Co więcej, osoby decydujące się zamówienie przedpremierowe otrzymają także wyrzutnię rakiet Iron Gjallarhorn w kolorze czarnym i srebrnym.

Wydawca przygotował też specjalną ofertę aktualizacji. Posiadacze Destiny: The Taken King na PlayStation 3 i X360 mogą „awansować” do Destiny: The Collection na PS4 lub Xbox One za niższą cenę, razem z przeniesieniem postaci (trzeba pozostać w jednej rodzinie konsol).

Osobno ujawniono także zawartość na wyłączność dla Rise of Iron w wersji PlayStation, dostępną przynajmniej do jesieni przyszłego roku. To specjalna mapa w sieciowej rywalizacji (Icarus na Merkurym), zadanie (linia fabularna Show of Strength) i statek kosmiczny (Timeless Tereshkova).

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze